Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Ekeland, Arne (1908-1994)
Arbeidere

Olje på lerret
86x62
Signert nede t.h.: Arne Ekeland

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering