Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Diriks, Edvard (1855-1930)
Fra Pyrenéene 1918

Olje på lerret
60x72
Signert og datert nede t.h.: Diriks 1918

Vurdering