Clüver, Bernt(1897-1941)
Fra Lofoten
Olje på lerret
48x58
Signert nede t.h.: Clüver
Vurdering
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
48x58
Signert nede t.h.: Clüver
Vurdering