Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00
Uchermann, Karl(1855-1940)
Støver

Olje på lerret
63x95
Signert nede t.h.: Karl Uchermann.

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00