Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Uchermann, Karl (1855-1940)
Støver

Olje på lerret
63x95
Signert nede t.h.: Karl Uchermann.

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering