Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Uchermann, Karl (1855-1940)
Elgjakt 1904

Olje på lerret
87x106
Signert og datert nede t.h.: Karl Uchermann. 1904

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering