Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Folkestad, Bernhard (1879-1933)
Mørkeloftet

Olje på lerret
85x125
Signert nede t.v.: Bernhard Folkestad

UTSTILT:

Bukowskis sommerutstilling "De seks" 1989, kat.nr. 1.

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering