Folkestad, Bernhard(1879-1933)
Mørkeloftet
Olje på lerret
85x125
Signert nede t.v.: Bernhard Folkestad
Bukowskis sommerutstilling "De seks" 1989, kat.nr. 1.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Olje på lerret
85x125
Vurdering