Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00
Folkestad, Bernhard(1879-1933)
Mørkeloftet

Olje på lerret
85x125
Signert nede t.v.: Bernhard Folkestad

Bukowskis sommerutstilling "De seks" 1989, kat.nr. 1.

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00