Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Jorde, Lars (1865-1939)
Fra Balbergkampen 1936

Olje på lerret
70x80
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 36

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 44 000