Rose, Knut(1936-2002)
Uten tittel
Olje på lerret
144x199
Signert nede t.h.: Knut Rose
Signert og datert på baksiden av lerretet: "Knut Rose 1984".
Brundtland 84.4.
Vurdering
NOK 300 000–500 000
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 250 000