Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Carlsen, Bjørn (1945-)
Komposisjon med figurer

Olje på lerret
88x70
Signert nede t.h.: Bj Carlsen.

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000 med forbehold