Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Widerberg, Frans (1934-2017)
Landskap, hund, pike

Olje på lerret
101x80
Signert nede t.v.: Frans W

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1975, kat.nr. 15 med tittel: "Landskap, hund, pike".

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 86 000