Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Opdahl, Ørnulf (1944-)
To figurer 1976

Olje på lerret
79x85
Signert og datert nede t.h.: Opdahl 76

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 30 000