Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00
Opdahl, Ørnulf(1944-)
To figurer 1976

Olje på lerret
79x85
Signert og datert nede t.h.: Opdahl 76

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 30 000