Opdahl, Ørnulf(1944-)
To figurer 1976
Olje på lerret
79x85
Signert og datert nede t.h.: Opdahl 76
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
79x85
Vurdering
NOK 30 000–50 000