Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Ulfsten, Nikolai (1854-1885)
Fiskere på Jæren 1885

Olje på lerret
36x54
Signert og datert nede t.h.: N. Ulfsten 1885

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 74 000