Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00
Ulfsten, Nikolai(1854-1885)
Fiskere på Jæren 1885

Olje på lerret
36x54
Signert og datert nede t.h.: N. Ulfsten 1885

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 74 000