Ulfsten, Nikolai(1854-1885)
Fiskere på Jæren 1885
Olje på lerret
36x54
Signert og datert nede t.h.: N. Ulfsten 1885
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 74 000
Olje på lerret
36x54
Vurdering