Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Ulfsten, Nikolai (1854-1885)
Fra Eikvåg 1882

Olje på mahogniplate
31x49
Signert og datert nede t.h.: N. Ulfsten. Paris 82

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 95 000