Munch-Auksjonen 2011

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 19:00

Store sal, Gamle Logen

Munch, Edvard (1863-1944)
Mot lyset

Fargelitografi trykket i fiolett, gult
Arket: 985x755 mm Motivet: 910x695 mm
grønt og gulrødt på tynt brunt papir
Usignert

Tekst trykket på plakaten oppe: "Universitets-dekorationerne Edvard Munchs Utstilling" og nede: "Tivoli Festivitetslokale Entre 50 öre Aapent fra 11-10".
1914
Woll 485 II A.

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 19:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 60 000