Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Kraugerud, Ragnar(1909-1987)
Pike med rød alpelue

Olje på plate
50x26
Signert nede t.h.: RK

Signert på baksiden: RK

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 10 000