Kraugerud, Ragnar(1909-1987)
Pike med rød alpelue
Olje på plate
50x26
Signert nede t.h.: RK
Signert på baksiden: RK
Vurdering
NOK 10 000
Tilslag NOK 10 000
Olje på plate
50x26
Signert nede t.h.: RK
Signert på baksiden: RK
Vurdering
NOK 10 000