Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Kongsrud, Anders (1866-1938)
Snedrev 1923

Olje på lerret
52x74
Signert og datert nede t. v.: A Kongsrud 23.

Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering

Tilslag NOK 17 500