Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Jynge, Gert (1904-1994)
Fra Frankrike 1927

Olje på lerret
46x60
Signert, noe utydelig stedsbestemt og datert nede t.v.: Jynge Aclus -27

Vurdering