Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Holst, Johannes
Skutportrett Nike

Olje på lerret, oppklebet på lerret
56x83
Signert nede t.v.: Joh's. Holst

Vurdering
NOK 3 000