Auksjon mandag 28. november 2011 kl 19:00
Ingse Vibe

Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt
Arket: 572x780 mm Motivet: 484x605 mm
papir Usignert

1903
Woll 236 b.

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 19:00

Tilslag NOK 60 000 med forbehold