Munch-Auksjonen 2011

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 19:00

Store sal, Gamle Logen

Munch, Edvard (1863-1944)
Ingse Vibe

Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt
Arket: 572x780 mm Motivet: 484x605 mm
papir Usignert

1903
Woll 236 b.

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 60 000 med forbehold