Munch-Auksjonen 2011

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 19:00

Store sal, Gamle Logen

Munch, Edvard (1863-1944)
Jarl

Litografi trykket i svart på tykt gulhvitt papir
Arket: 457x614 mm Motivet: 355x340 mm
Signert med blyant nede t.h.: E Munch

1912
Woll 409.

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 19:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 32 000