Furulund, Thor(1943-2016)
Komposisjon med figurer i det grønne 1980
Olje på lerret
46x55
Signert og datert nede t.h.: Furulund 80
Stempel på baksiden, på blindrammen: "Thore Furulund Labben 25 Eiksmarka 1343 Norge".
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00