Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Werenskiold, Erik (1855-1938)
Landskap i Bærum, Kolsåstoppen og Skaugumåsen 19

Litografi, oppklebet på papp
315x445 mm
19 Signert og datert med blyant nede t.h.: EW. 1919

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000