Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Skogslandskap Aften 1897
Olje på lerret
86x68
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1897
Vurdering
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
86x68
Vurdering