Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Skogslandskap Aften 1897

Olje på lerret
86x68
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1897

Vurdering

Tilslag NOK 10 000