Strøm, Charles W.(1886-1967)
Bål blant trestammer 1914
Olje på lerret
86x100
Signert og datert nede t.h.: Charles W. Strøm 1914
Vurdering
NOK 15 000
Olje på lerret
86x100
Vurdering
NOK 15 000