Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Strøm, Charles W.(1886-1967)
Bål blant trestammer 1914

Olje på lerret
86x100
Signert og datert nede t.h.: Charles W. Strøm 1914

Vurdering
NOK 15 000