Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Smith-Hald, Frithjof (1846-1903)
Kystlandskap med småbåter

Olje på plate
26x38
Signert nede t.v.: Smith-Hald og nede t.h.: Smith-Hald

2 stk. selges samlet.

Vurdering

Tilslag NOK 11 000