Møller, Niels Bjørnsen(1827-1887)
Landskap med gårdsbruk og folkeliv
Olje på lerret
31x52
Signert nede t.v.: Nils Björnson Möller.
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Olje på lerret
31x52
Vurdering