Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Møller, Niels Bjørnsen(1827-1887)
Landskap med gårdsbruk og folkeliv

Olje på lerret
31x52
Signert nede t.v.: Nils Björnson Möller.

Vurdering

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00