Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Askevold, Anders (1834-1900)
Fjordlandskap med dampbåt og folkeliv 1886

Olje på lerret
45x67
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1886.

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering