Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordlandskap med dampbåt og folkeliv 1886
Olje på lerret
45x67
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1886.
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Olje på lerret
45x67
Vurdering