Printz, Christian August(1819-1867)
Stilleben med fisk 1849
Olje på lerret
33x44
Signert og datert nede t.h.: C. A. Printz. 1849
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 9 000
Olje på lerret
33x44
Vurdering