Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Frich, Joachim(1810-1858)
Elvelandskap 1844

Olje på papir, oppklebet på lerret
16x50
Signert og datert nede t.h.: Frich 1844.

Vurdering

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00