Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Krohg, Christian (1852-1925)
På utkikk

Olje på lerret, oppklebet på plate
57x45
Signert nede t.v.: C Krohg

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Paa utkik".

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 25 000