Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Krohg, Christian(1852-1925)
På utkikk

Olje på lerret, oppklebet på plate
57x45
Signert nede t.v.: C Krohg

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Paa utkik".

Vurdering

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Tilslag NOK 25 000