Holmboe, Thorolf(1866-1935)
I parken 1914
Olje på lerret
88x115
Signert og datert nede t.h.: T Holmboe. 1914
Angivelig Slottsparken i Kristiania.
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Olje på lerret
88x115
Vurdering