Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
I parken 1914

Olje på lerret
88x115
Signert og datert nede t.h.: T Holmboe. 1914

Angivelig Slottsparken i Kristiania.

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering