Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Lund, Henrik (1879-1935)
Gammel Østerdalsstue

Olje på mahogniplate
55x45
Signert nede t.h.: Henrik Lund

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1934, kat.nr. 123 med tittel: "Gammel Østerdalsstue".

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering