Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2
Forrige
193
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Diriks, Edvard
(1855-1930)
Fra Drøbak
Olje på lerret
55x46
Signert nede t.v.: Diriks.
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00