Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Urdal, Atle(1913-1988)
Ungene

Olje på plate
61x50
Signert nede t.h.: Atle Urdal.

Signert, påtegnet med tittel og datert av kunstneren på baksiden av platen: "V 84-1 "Ungene" Atle Urdal -1984-".

Vurdering

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00