Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Sønnen

Olje på lerret
55x45
Signert nede t.v.: E.H.J.

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: ""Sønnen" Erik Harry Johannessen 1956." Også påtegnet med dedikasjon samme sted, signert Erik.

Vurdering

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Tilslag NOK 21 000