Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Arbo, Peter Nicolai (1831-1892)
Kvinneportrett 1877

Olje på lerret
92x73
Signert og datert nede t.h.: P N Arboe Xania 1877

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 25 000