Arbo, Peter Nicolai(1831-1892)
Kvinneportrett 1877
Olje på lerret
92x73
Signert og datert nede t.h.: P N Arboe Xania 1877
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 25 000
Olje på lerret
92x73
Vurdering