Ekwall, Knut(1843-1912)
Skomaker med sitt barnebarn
Olje på plate
35x27
Signert nede t.h.: Knut Ekwall.
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på plate
35x27
Vurdering