Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Aagaard, Martin(1863-1913)
Seilskute og dampskip

Olje på lerret
60x96
Signert nede t.h.: M Aagaard

Vurdering

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00