Aagaard, Martin(1863-1913)
Seilskute og dampskip
Olje på lerret
60x96
Signert nede t.h.: M Aagaard
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Olje på lerret
60x96
Signert nede t.h.: M Aagaard
Vurdering