Aagaard, Martin(1863-1913)
Lensende skonnert
Olje på lerret
34x54
Signert nede t.h.: M. Aagaard
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Utenfor Kragerö Lossköite utenfor. Antagelig Röskog av Kragerö tilhörendre Gjerlöv".
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00