Waksvik, Skule(1927-2018)
Hane og høne 1993
Bronse
H: 16 cm.
Signert og datert på plinten: Skule W 93
Nummerert på plinten: 19/30.
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Bronse
H: 16 cm.
Nummerert på plinten: 19/30.
Vurdering