Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Weidemann, Jakob (1923-2001)

Olje på plate
27x35
Signert nede t.v.: Weidemann.

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000