Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Kristiania sett fra sjøen 1890

Blyant og akvarell på papp
16,5x16,5
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 90.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Tilslag NOK 2 000