Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Kristiania sett fra sjøen 1890
Blyant og akvarell på papp
16,5x16,5
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 90.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 2 000
Blyant og akvarell på papp
16,5x16,5
Vurdering
NOK 3 000–5 000