Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Gauguin, Paul René(1911-1976)
Komposisjon 1972

Litografi og collage
60x62
Signert og datert nede t.h.: Paul René Gauguin 1972

Nummerert nede t.v.: No 2/30.

Vurdering
NOK 10 000

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00