Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Nerdrum, Odd (1944-)
Selvportrett

Litografi, lysmål
61x48
Signert nede på midten: Nerdrum.

Påtegnet nede t.v.: Særtrykk. Blå variant.

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 23 000