Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Nerdrum, Odd(1944-)
Selvportrett

Litografi, lysmål
61x48
Signert nede på midten: Nerdrum.

Påtegnet nede t.v.: Særtrykk. Blå variant.

Vurdering

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Tilslag NOK 23 000