Nerdrum, Odd(1944-)
Selvportrett
Litografi, lysmål
61x48
Signert nede på midten: Nerdrum.
Påtegnet nede t.v.: Særtrykk. Blå variant.
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 23 000
Litografi, lysmål
61x48
Vurdering