Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Nerdrum, Odd (1944-)
Selvportrett

Litografi, lysmål
64x55
Signert nede t.h.: Nerdrum

Nummerert nede t.v.: 63/200. Stempel nede t.v.: SHKS.

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 16 500