Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Nerdrum, Odd(1944-)
Selvportrett

Litografi, lysmål
64x55
Signert nede t.h.: Nerdrum

Nummerert nede t.v.: 63/200. Stempel nede t.v.: SHKS.

Vurdering

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Tilslag NOK 16 500