Zorn, Anders(1860-1920)
Svanen
Radering, lysmål
29x22
Signert med blyant nede t.h.: Zorn Signert og datert i platen nede t.h.: Zorn 1915
ZG 269.
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Radering, lysmål
29x22
ZG 269.
Vurdering