Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Zorn, Anders (1860-1920)
Svanen

Radering, lysmål
29x22
Signert med blyant nede t.h.: Zorn Signert og datert i platen nede t.h.: Zorn 1915

ZG 269.

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering