Zorn, Anders(1860-1920)
Brådyp
Radering, lysmål
28x19
Signert med blyant nede t.h.: Zorn Signert og datert i platen nede t.h.: Zorn 1909
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 12 000
Radering, lysmål
28x19
Vurdering