Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Duntze, Johannes(1823-1895)
Fra Hardangerfjorden 1869

Olje på lerret
81x117
Signert og datert nede t.v.: J. Duntze 1869.

Påtegnet på lapp på baksiden av rammen: "Joh: Duntze Norweg. Landschaft. Fjord von Hardanger".

Tyskland, kat.nr. 185.

Vurdering

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Tilslag NOK 70 000