Bøe, Frants(1820-1891)
Hestmannen i midnattsol 1875
Olje på lerret, oppklebet på plate
28x43
Signert og datert nede t..h.: F Böe Bergen 1875
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 9 000
28x43
Vurdering