Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Hagen, Else (1914-2010)
Kvinne og mann

Fargelitografi, lysmål
71x43
Signert nede t.h.: Else Hagen

Nummerert nede t.v.: 142/260.

Vurdering
NOK 500