Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Hagen, Else(1914-2010)
Kvinne og mann

Fargelitografi, lysmål
71x43
Signert nede t.h.: Else Hagen

Nummerert nede t.v.: 142/260.

Vurdering
NOK 500

Tilslag NOK 1 800